Skip to main content

"Doğru beden sayesinde nihayet yatakta gerekli özgüveni yeniden kazandım. Teşekkürler Mister Size." - Fabio M. -29 yıl, Berlin

Online mağaza

Sonunda MISTER SIZE'ı denemek mi istiyorsunuz yoksa gerçekten keyifli birkaç saatten sonra prezervatif tedarikinizi yenilemeniz mi gerekiyor? O zaman ortak mağazamız aracılığıyla doğrudan çevrimiçi sipariş verin. Bu şekilde, yakında bir sonraki harika seansınızı dünyada umursamadan şımartmak için iyi hazırlanmış olacaksınız.

Icon Erster Platz im Vergleich

Mart 2023 tarihli büyük Stern.de prezervatif karşılaştırmasında, Mister Size prezervatifleri 1.2 puanla 1 numaradır.

Ürünler

Hala bedeninizi mi arıyorsunuz?

Hemen temin edilebilen ölçüm bandımızla bireysel prezervatif ölçünüzü şimdi belirleyin!

Ölçüm bandını indirin

Ürün test uzmanları için test paketlerimiz

Prezervatif boyutunuzu kolayca belirlemeniz için 3'lü test paketlerimizin üç versiyonunu geliştirdik - daha küçük penisler için Slim, ortalama büyüklükteki penisler için Medium ve özellikle geniş penise sahip tüm erkekler için Wide. MISTER SIZE'ın 3'lü test paketleri yalnızca belirli mağazalarda mevcuttur:

Daha fazla Mister Size ürünü

Mister Size Bio Gleitgel

MISTER SIZE organik kişisel kayganlaştırıcı

Şimdi keşfedin - Mister Size'ın su bazlı organik kayganlaştırıcısı, prezervatifler sizin için olduğu kadar prezervatifler için de mükemmeldir.

MISTER SIZE Supplement for active men

Aktif erkekler için MISTER SIZE takviyesini şimdi keşfedin. L-arginin, L-sitrülin, çinko, maca ve taurin içeren besin takviyesi.

Werbekondome in verschiedenen individuellen Designs

Eşantiyon olarak kendi tasarımınız olan promosyon prezervatifler

Mister Size artık promosyon prezervatif olarak da sunuluyor. B2B müşterileri için prezervatifler, yüksek hatırlanma değerine sahip sıra dışı promosyon hediyeleridir, ancak özel müşteriler de kişiselleştirilmiş bir tasarıma sahip sıra dışı bir hediye…

Online prezervatif satın alırken tasarruf edin - promosyonlar ve daha büyük siparişler sayesinde

Promosyonlarımızı düzenli olarak kontrol etmek en iyisidir - çünkü yarışmalar ve etkinliklere ek olarak, her zaman harika indirim kampanyaları sunulmaktadır. Bir ya da iki indirimli ürün alabilir ve önümüzdeki birkaç hafta ya da ay için pratik bir stoğa sahip olabilirsiniz.

Daha büyük siparişler de faydalıdır çünkü özel teklif paketlerimizle biraz daha fazla tasarruf edebilirsiniz. Ve prezervatif ölçünüzü kesin olarak biliyorsanız, gelecek için hazırlık yapmanızı engelleyecek hiçbir şey yoktur.