Skip to main content

Prezervatif ölçünüz

Mister Size'da prezervatif boyutları - sizin kadar bireysel

Ayakkabılar, gömlekler ve ceketler elbette her zaman mükemmel uyum sağlar, ancak doğru prezervatif boyutunu hiç düşündünüz mü? MISTER SIZE artık herkese uyan tek bedene ve XXL'e son veriyor. Bunun yerine, eldiven gibi oturan doğru hisli bir prezervatif elde edersiniz. Farkı hissedeceğiniz garanti - çünkü bundan sonra tekrar saf seks gibi hissedeceksiniz.

Icon Erster Platz im Vergleich

Mart 2023 tarihli büyük Stern.de prezervatif karşılaştırmasında, Mister Size prezervatifleri 1.2 puanla 1 numaradır.

MISTER SIZE uygulaması: öncüler ve teknoloji meraklıları için

Teknik yeniliklerin hayranı mısınız ve kişisel prezervatif boyutunuzu hemen şimdi öğrenmek mi istiyorsunuz? O zaman MISTER SIZE ölçüm uygulamamızı kullanın ve doğrudan cep telefonunuzla veya tabletinizle ölçün.

Şimdi ölçün

Klasik karakterler için: MISTER SIZE ölçüm bandı

Elbette klasik yöntemle de ölçüm yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken MISTER SIZE ölçüm bandımızı yazdırmak ve hemen başlamak.

Ölçüm bandını indirin

Doğru prezervatif boyutu - neden ölçmeye değer!

Bireysel prezervatif boyutu neden bu kadar önemli? Gerçekten buna değer mi? Burada standart ve tam doğru arasındaki farkı öğrenebilirsiniz.

Doğru prezervatif boyutu

Prezervatif ölçü tablosu

Doğru prezervatif boyutunu seçerken penisin uzunluğu önemli değildir, sadece genişliği önemlidir, çünkü prezervatifler her zaman gerekli uzunluğa kadar açılabilir. Prezervatif boyutu uygunsa, prezervatif biraz kısa olsa bile istenmeyen gebeliklere karşı koruma garanti edilir, ancak mükemmel boyut, kaymayacağı veya daralmayacağı anlamına gelir.

Prezervatif boyutu her zaman milimetre cinsinden nominal genişlik olarak verilir, örneğin 47 mm, 60 mm veya 69 mm. Bu nominal genişlik, prezervatifin düz dururkenki genişliğinden kaynaklanır. Ancak, penisiniz yuvarlak olduğundan ve düz olmadığından bu ölçümün gerçekle pek ilgisi yoktur. Size doğru prezervatif boyutu için bir öneride bulunabilmek amacıyla bir dönüşüm tablosu oluşturduk.

Ereksiyon halindeki penisinizi en kalın noktasından, örneğin bir ip parçası veya mezura ile ölçmeniz yeterlidir. Daha sonra prezervatiflerimiz için aşağıdaki beden tablosunu kullanarak doğru bedeni bulabilirsiniz:

Prezervatif boyutu

Penis çevresi için

Penis çapı için

Boyut 47

9,5 - 10 cm

3,02 - 3,18 cm

Boyut 49

10 - 10,5 cm

3,18 - 3,34 cm

Boyut 53

10,5 - 12 cm

3,34 - 3,82 cm

Boyut 57

12 - 13,5 cm

3,82 - 4,3 cm

Boyut 60

13,5 - 14,5 cm

4,3 - 4,62 cm

Boyut 64

14,5 - 15,5 cm

4,62 - 4,93 cm

Boyut 69

15,5 cm'den fazla

4,93 cm'den fazla

Sadece bir deneyin ...

Basitçe deneyebilecekken neden ölçmek için zaman harcayasınız ki? MISTER SIZE'ı hemen denemek istiyorsanız ve prezervatif boyutunuz hakkında kabaca bir fikriniz varsa, pratik deneme setlerimizden birini hemen sipariş edebilirsiniz. Setler, üç farklı ama bitişik boyutta üç paketten oluşur. Hangi prezervatifin size uygun olduğuna siz karar verin! Küçük bir ipucu: Mağazada MISTER SIZE ile karşılaşırsanız, ortadaki koyu mavi çubuk doğru boyutu tahmin etmenize yardımcı olacaktır...

Şimdi deneyin

Bedeninizi gösterin - doğru prezervatifle çok kolay

Neden farklı prezervatif boyutları vardır?

Her insan bireyseldir - bu karakterleri için olduğu kadar vücutları için de geçerlidir. Bu yüzden genellikle kıyafetleri satın almadan önce deneriz. Sonuçta, her şeyin tam olarak oturmasını ve tamamen rahat hissetmeyi isteriz. Sadece prezervatiflerde bazen tüm penisler aynıymış gibi görünür. Ancak bunun kesinlikle doğru olmadığını kendiniz de fark etmişsinizdir. Bu yüzden MISTER SIZE olarak, erkeklerin çeşitliliğinin hakkını vermek istediğimizi söyledik - biri size tam olarak uyan yedi farklı prezervatif boyutuyla. Hissiyattaki fark hemen fark edilir. Ve tabii ki daha da güvenli, çünkü artık her şey tam oturuyor.

Hangi boyutlar var?

Çoğu prezervatif yalnızca standart boyutlarda mevcuttur. Nominal genişlik genellikle 52 mm ile 54 mm arasındadır. Nominal genişliği genellikle 55 mm ila 57 mm olan XXL prezervatifler de vardır. Gördüğünüz gibi, aralık gerçekten o kadar geniş değil. Ve eğer bu kalıba uymuyorsanız, çoğu prezervatifle her zaman sorun yaşarsınız. Ya biraz fazla gevşek oturur ya da rahatsız edici bir şekilde sıkışır ve cimcikler. Bu yüzden birçok erkeğin prezervatif kullanmamayı tercih etmesine şaşmamak gerekir - ki bu da elbette iyi bir fikir değildir.

MISTER SIZE size 47 mm'den 69 mm'ye kadar nominal genişliğe sahip yedi farklı boyut seçeneği sunar, böylece bu sorunlar artık yaşanmaz. Bu sayede artık tüm can sıkıcı yan etkilerin ortadan kalktığı bir prezervatif kullanmak çok kolay. Böylece tamamen dünyadaki en güzel şeye konsantre olabilirsiniz.

Prezervatif boyutu ambalaj üzerinde nerede belirtilmiştir?

Mister Size'da kişisel prezervatif bedeninizi ambalajın ön yüzünde 47'den 69'a kadar renkli bir sayı olarak açıkça görebilirsiniz. Bu, sizin için doğru boyutu satın alıp almadığınızı her zaman bir bakışta görebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca her prezervatif paketinin arkasında prezervatif boyutunu standart genişlik veya nominal genişlik olarak belirten kısa bir zorunlu metin bulunmaktadır. Örneğin prezervatif boyutu 60, standart genişlik olan 60 mm'ye karşılık gelir ve aynı durum diğer boyutlar için de geçerlidir.

Kendi prezervatif ölçünüzü öğrenin

Kendi prezervatif ölçünüzü henüz bilmiyorsanız, bunu üç farklı yolla kolayca öğrenebilirsiniz:

PDF Prezervatif boyutları mezura

MISTER SIZE ölçüm bandı

Basitçe yazdırın, ölçün ve okuyun

Prezervatif Boyutlandırıcı

Prezervatif Boyutlandırıcı

Pratik Prezervatif Boyutlandırıcı belirli perakendecilerden veya özel bir teklifin parçası olarak temin edilebilir.

Mister Size 3 ambalajı

Paketleme

Ambalaj üzerindeki koyu renkli çubuğu kullanarak, bedeninizi kabaca tahmin edebiliyorsanız

Hemen başlamak en iyisidir - o zaman yakında prezervatiflerle harika seksin tadını çıkarabileceksiniz.

Prezervatifler hakkında daha fazla bilgi edinin

7 verschiedene Kondomgrößen von Mister Size an Wäscheleine
Prezervatif hakkında seks bilgisi

Doğru prezervatif boyutunu 4 basit adımda belirleyin

İyi korunmak için doğru prezervatif boyutunu kullanmak önemlidir. Burada 4 basit adımda doğru boyutu nasıl belirleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kondom Anwendung
Prezervatiflerle ilgili ipuçlarımız

Prezervatif uygulaması

Prezervatif kullanırken nelere dikkat etmeliyim? İşte prezervatif kullanmak istemeden önce en önemli ipuçları.

Mister Size Kondome in verschiedenen Größen
Prezervatif hakkında seks bilgisi

Prezervatifler ve prezervatif boyutları: Tüm sorularınız yanıtlandı

Prezervatifler ve prezervatif boyutları hakkında sorabileceğiniz her şey bu makalede yanıtlanıyor. Daha fazlasını okumak için şimdi tıklayın.