Skip to main content

Mister Size - prezervatif kalitesinde de gerçek büyüklük

Müşterilerimize maksimum güvenliği garanti etmek için birinci sınıf malzemeler ve sıkı kontroller standart programımızın bir parçasıdır. Bu nedenle dünya çapında milyonlarca prezervatif kullanıcısı, 20 yılı aşkın sektör uzmanlığının sonucu olan Mister Size'ın yüksek kalitesinin keyfini çıkarmaktadır.

Hammaddeler

Mister Size prezervatifleri, ürüne özellikle yumuşak, yırtılmaya karşı dayanıklı ve düşük kokulu özellikler kazandıran benzersiz bir doğal kauçuk lateks bileşiğinden yapılmıştır. Sonuç olarak, Mister Size prezervatifleri yoğun hisler ve güvenilir koruma sağlar. Optimum uyumluluk için kayganlaştırıcı kaplama, dimetikon olarak da bilinen saf silikon yağından oluşur.

Sertifikasyon

Mister Size, 93/42 EEC sayılı AB Direktifine uygun olarak sertifikalandırılmış tıbbi bir üründür. İç kalite kontrollerine ek olarak, üretim ve yönetim sistemlerimiz ISO 9001 ve ISO 13485 uyarınca düzenli ve resmi olarak denetlenmektedir.

Üretim

Üretim için, dünyanın en büyük prezervatif üreticisi olan uzun süreli ortağımız Karex'e güveniyoruz. Mister Size prezervatifleri Malezya'da deneyimli uzmanların gözetimi altında son teknoloji ekipmanlarla geliştirilmekte ve üretilmektedir. Bu nedenle, mümkün olan en iyi kaliteyi garanti etmek için prezervatiflerimizi hammaddelerin çıkarıldığı yere yakın bir yerde ürettiriyoruz. Her Mister Size prezervatifi deliklere karşı elektronik olarak test edilir. Doğal kauçuk karışımı ve saf silikon yağı en iyi cilt uyumluluğunu ve güvenliğini garanti eder. Aşağıdaki videoda üretim sürecinden kesitler görebilirsiniz.

Sürdürülebilirlik

Karex, Mister Size üretiminde üretim personeline adil ücret ödenmesini ve çocuk işçi çalıştırılmamasını garanti eder.

Prezervatif ambalajı özenle basılmış kartondan yapılmıştır. Gereksiz plastik torbalar veya gereksiz ambalaj alanı kullanmıyoruz - kural şudur: gerektiği kadar çok, mümkün olduğunca az.

Mister Size prezervatifleri aynı zamanda vegan.