Skip to main content

Doğru prezervatif boyutu - işte bu yüzden ölçmeye değer

Her zaman prezervatiflerin sizi rahatsız ettiğini ve bazı hisleri ortadan kaldırdığını mı hissettiniz? O zaman size harika bir haberimiz var: Sorun genel olarak prezervatifte değil, prezervatif seçimi ve boyutunda. Sizin için doğru olanı bulduğunuzda, neredeyse hiç fark hissetmeyeceksiniz ve sonunda prezervatifle bile seksin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Anlamsız horoz karşılaştırması yerine mükemmel uyum

İyi seksin bedene bağlı olmadığı artık bir sır değil. Bu nedenle bedeniniz MISTER SIZE için önemlidir - ancak yalnızca bir sonraki sevişme seansınız için mükemmel şekilde eşleşmeniz için. Doğru boyutta, en iyi parçanız ve ultra ince prezervatif, orada olduğunu bile tamamen unutturan bir birim oluşturur. Artık rahatsızlık hissi yok, sadece harika seks.

Prezervatif ölçünüzü belirlemek çok kolay!

İlk MISTER SIZE paketinizi sipariş etmeden önce, elbette öncelikle kişisel prezervatif boyutunuzu öğrenmelisiniz. Bunu yapabilmeniz için çok basit üç yöntem geliştirdik:

Mister Size ambalajı üzerinde koyu şerit

Ambalaj üzerinde koyu şerit

Ayrıca ambalajımızdaki koyu renkli şeridi kullanarak uygun prezervatif boyutunuzu kolayca tahmin edebilirsiniz, genişlik her pakette farklıdır, tıpkı prezervatif boyutu gibi. Ereksiyon halindeki penisiniz şerit kadar genişse, bu prezervatif boyutu muhtemelen size uyacaktır.

Daha fazla bilgi edinin

Şerit metre simgesi

MISTER SIZE mezura - güvendiğiniz terzi gibi ölçün

Klasik yöntemle ölçüm yapmayı tercih ediyorsanız, MISTER SIZE ölçüm bandımızın çıktısını almanız yeterlidir. Kesip çıkarın ve ereksiyon halindeki penisinizin etrafına dikkatlice yerleştirin. Daha sonra kişisel prezervatif ölçünüzü kolayca okuyabilirsiniz.


Dikkat: Yazdırırken, ölçüm bandının ölçeğe uygun olarak yazdırılması için lütfen yan ayar için "yok" seçeneğini seçin.

Şimdi yazdır

Prezervatif Boyutlandırıcı

Condom Sizer - en iyi parçanız için boyut uzmanı

Bu iş için üretilmiş gerçek aletlerden daha mı çok hoşlanıyorsunuz? O zaman Condom Sizer mız tam size göre bir ölçüm cihazı. Çek kartı formatındaki pratik aletle, kişisel bedeninizi hiç vakit kaybetmeden ve tam bir doğrulukla belirleyebilirsiniz. Ve şu andan itibaren, seks sırasında temel konulara konsantre olabilirsiniz: Kusursuz bir bağlantı ile sıcak anlar.

Daha fazlasını öğrenin

Elbette bir kadın olarak da ...

Prezervatifler sadece erkekler için olmak zorunda değil. Randevularınızdan çok önce hazırlanmayı tercih ediyorsanız veya sevgiliniz için iyi bir şey yapmak istiyorsanız, elbette kolayca ölçüm yapabilirsiniz. En iyisi pratik numune paketimizi yanınızda bulundurmaktır - böylece hemen başlayabilirsiniz.

Yedi prezervatif boyutu - ve bunlardan biri sizin

Zaten ölçtünüz mü? O zaman kişiselleştirilmiş prezervatifinizin zamanı geldi. MISTER SIZE yedi farklı versiyonda mevcuttur ve artık hangisinin yeni yol arkadaşınız olacağını biliyorsunuz. Size uygun prezervatif ister 47 mm, ister 60 mm, hatta ister 69 mm olsun - bundan sonra prezervatifle seksin tadını çok daha iyi çıkarabileceksiniz. Bu yüzden kendinizi hemen donatın ve ardından kanepede bir sonraki sarılma maratonunuza veya bir sonraki maceranıza doğru yola çıkın.